Maniküür

Klassikaline maniküür

Klassikaline maniküür on kõige populaarsem maniküüri liik meie maal. Veeprotseduuride kasutamine selle maniküüri puhul võimaldab seda nimetada märjaks. Esimese asjana, enne leotamist, antakse küüntele soovitud vorm küüneviili abil. Protseduuri ei tohi mingil juhul läbi viia märgade küüntega – see võib viia nende kihistumisele. Leotamine viiakse läbi spetsiaalses lahuses, mis peab pehmendama kutikulu, valmistades teda ette kõrvaldamiseks ja avaldama rahustavat mõju käenahale tervikuna. Pärast leotamist vannikeses, pehmenenud kutikuli eraldatakse ja eemaldatakse maniküür tangite abil. Viimaks kantakse kutikulile toitev õli, mis kergelt masseerivate liigustustega kantakse ümber küüne. Protseduur on lihtne ja viiakse läbi piisavalt kiiresti. Klassikaline maniküüri populaarsuse säilimine on seletatav sellega, et see on ainuke võimalik meetod, kui käed on hooletusse jäetud.

Prantsuse maniküür

Prantsuse maniküüri efekt saavutatakse värvimise tehnoloogiaga, kus asetatakse rõhk küünte otstele, harilikult mitte pikkadele. Käed valmistatakse protseduuriks ette traditsiooniliste vannikesega, et pehmendada kulikuli, siis ta eemaldatakse. Töödeldud küünele kantakse värvitu alus-lakk , et ei oleks kollasust. Siis joonistatakse esindusnaeratus, eriti kunstiliselt teostavad prantsuse maniküüri professionaalid. Küüne otsake tuuakse esile spetsiaalse valge lakiga, milline kantakse peale eriti peene pintslikesega, ühtlase poolringiga. Töö on väga peenike, kuigi viiakse meistri poolt läbi kiiresti, nõuab selle saavutamine kauast harjutamist. Pärast valge laki kuivamist, kaetakse kogu küüs läbipaistva, hele beeži või pastelltoonis roosa lakiga. Traditsioonilisele valgele ja kehavärvile tuleb lisaks igasugune värviühend – näiteks punane roheliste otsakestega, või tuuakse naeratus välja kulla ja hõbedaga.

Kuiv maniküür

Kuiv maniküür(euroopa maniküür) - kinnikasvanud küünenahka eemaldatakse kasutades keratiini pehmendavat küünenahavahend. Küünenaha tagasilükkamine kasutatakse apelsinipuupulgast. Küünenahka ei lõigatakse, sest see kaitseb küünejuurt bakterite eest - ära lõigake ainult narmendav osa ja nn küünetikud. Töödeldud küünele kantakse küünelakk.

SPA maniküür

SPA - ladinakeelsest Sanus per Aquam – mis tähendab tervis vee abil – igasuguse: mineraal-, termaal -, mere- magevee. SPA protseduuride all mõistetakse mitte ainult harilikku küüne töötlemist, vaid ka toitvad maske kätele, igasugused pilingud, vannikesed kollageenkreemiga, seejures viiakse kindlasti läbi käte massaž kuni küünarnukini. Me pakume Teile SPA – maniküüri, mis muudab Teie käed pehmeks ja niiskeks, rikastab Teie käed vitamiinidega. SPA maniküür – see on võimalus ennast lõdvaks lasta, puhata. See maniküüri liik erineb ülejäänutest selle poolest, et nõuab palju rohkem aega, kui harilik maniküür. Enne küünte töötlemist, lastakse nad spetsiaalsesse vannikesse mõneks minutiks. Selle aja jooksul käed lõdvestuvad ja kaotavad närvipinge. Parast seda meie spetsialist puhastab holikalt Teie käenaha skraabiga, mis teeb käed veidi meeldivamateks. SPA maniküüri puhul eelistatakse mitte lõigata ära küüneümbruse nahka kääritega või tangidega, vaid eemaldatakse see kasutades spetsiaalset koostist ja apelsini pulgakest. Siis antakse küüntele vorm, parast seda poleeritakse küünt ja hõõrutakse juuresse toitev õli. Pärast seda tehakse paraffiinivann, mis toidab ja niisutab käed. Kui hooldusprotseduur lõpeb, Teie soovil teostab meie spetsialist küüne disaini või lihtsalt katab Teie küüned lakiga. SPA maniküür – see on mitte ainult küünte ja küüneümbruse naha hooldus, vaid ka hoolitsus käte naha eest. Seda manuküüri liiki soovitakse kuivade ja vanuseliste küünte omanikule, sest protseduur, mida kasutatakse SPA maniküüri puhul taastavad naha tekstuuri kestenduse ja mikrolõhede puhul.